داستان فیلم سوء تفاهم

فیلم سوء تفاهم (Sooe Tafahom) تعدادی از دانشجویان سینما دختر ثروتمندی را به امید بازیگر شدن گروگان می گیرند، اما به تدریج ماجرای گروگان گیری و ساخت فیلم پیچیده می شود تا جایی که دیگر تشخیص واقعیت و خیال ناممکن جلوه می کند.

درباره فیلم سوء تفاهم

فیلم سوء تفاهم محصول کشور ایران و در ژانر درام ، راز آلود می‌باشد و به کارگردانی احمدرضا معتمدی در سال 1398 ساخته شده است. در فیلم سوء تفاهم بازیگرانی چون اکبر عبدی، آرش نوذری، هانیه توسلی، کامبیز دیرباز، مهدی فخیم زاده، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، و... به ایفای نقش پرداخته اند. سوء تفاهم در 6 عنوان نامزد دریافت سیمرغ بلورین شده است.قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان‌گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می‌رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است؛

شماره پشتیبانی 9022018555 پشتیبانی تلگرام راهنما

پسورد نسخه پیش فروش : SC6DL8ZAVUMBWFBJ

دانلود شما نیم‌بها محاسبه می شود
کیفیت : BLURAY حجم : 3 گیگابایت قیمت : 7000
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.5 گیگابایت قیمت : 6000
کیفیت : 1080p حجم : 1.5 گیگابایت قیمت : 5500
کیفیت : 720p حجم : 803 مگابایت قیمت : 5200
کیفیت : 480p حجم : 485 مگابایت قیمت : 5100

فیلم های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  A.M 06-08-2020

  من این فیلم رو دو سال پیش تو سینما دیدم، به قدری مزخرف بود که نصف سالن بیست دقیقه اول فیلم پاشدن رفتن، اون نصفه دیگه‌ام دونه دونه تا آخر فیلم کم شدن، فیلم که تموم شد نگا کردیم دیدیم فقط ما دو نفر تو سالن سینمایم. خیلی فیلم مزخرف و بی‌سروته‌ی بود واقعاً. من پولمو اون موقع دور ریختم، شما اشتباه منو تکرار نکنین. برای اون دوستانی که احتمالاً بگن اگه مزخرف بود چرا تا آخرش نشستی؟ باید بگم ۱٫ امید بر جوانان عیب نیست، من تا آخرین لحظه امیدوار بودم که برداشت من از این فیلم اشتباه باشه و اونقدرا هم که فکر میکردم و از اول فیلم مشخص بود چرت و بیخود نباشه. ۲٫ میخواستم حداکثر استفاده رو از پول سوخته شده‌ام ببرم، والا… پول که علف خرس نیست.

  9
  6
   م 07-08-2020

   سال ۹۸ تازه ساخته شده ، تو چجوری دو سال پیش فیلمو دیدی ؟؟؟؟؟

   2
   1
    A.M 14-08-2020

    علت رو برای یه دوست عزیز دیگه توضیح دادم، گویا نمیشه نظر فرستاده شده رو ادیت کرد، شما بخون پارسال:))) از خوانندگان محترم به علت ایجاد شبهه و تشویش اذهان عمومی پوزش میطلبم:)))) باشد که نظراتتان تاریخ دقیق داشته باشد:)

  A.M 06-08-2020

  من این فیلم رو دو سال پیش تو سینما دیدم، به قدری مزخرف بود که نصف سالن بیست دقیقه اول فیلم پاشدن رفتن، اون نصفه دیگه‌ام دونه دونه تا آخر فیلم کم شدن، فیلم که تموم شد نگا کردیم دیدیم فقط ما دو نفر تو سالن سینمایم. خیلی فیلم مزخرف و بی‌سروته‌ی بود واقعاً. من پولمو اون موقع دور ریختم، شما اشتباه منو تکرار نکنین. برای اون دوستانی که احتمالاً بگن اگه مزخرف بود چرا تا آخرش نشستی? باید بگم ۱٫ امید بر جوانان عیب نیست، من تا آخرین لحظه امیدوار بودم که برداشت من از این فیلم اشتباه باشه و اونقدرا هم که فکر میکردم و از اول فیلم مشخص بود چرت و بیخود نباشه. ۲٫ میخواستم حداکثر استفاده رو از پول سوخته شده‌ام ببرم، والا… پول که علف خرس نیست.

  6
  5
  SMH 08-08-2020

  فیلم ساخته ۹۸
  چطوری دو سال پیش توی سینما دیدی؟

   A.M 14-08-2020

   ای‌وای راس میگین:))) مرسی، تو حرف زدن با دوستام تیکه کلامم دوسال پیشه حتی اگه اون اتفاق دیروز افتاده باشه:)))، فک نمیکردم به نوشتار هم سرایت کنه:)))، والا پارسال تا الان برام ده سال گذشته، میتونم ادعا کنم این فیلمو ده سال پیش دیدم:)))

   6
   3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *