داستان فیلم

در فیلم عینک سیاه : درباره راننده تاکسی ایست که پس از آنکه کارا، زنی جوان که رازی تاریک را در دل دارد، سوار می کند، حوادثی غیرمنتظره را در طول شب تجربه می کند. کارا از او می خواهد تا بدون مقصد خاصی در اطراف شهر رانندگی کند و او را در رفتن به مسیرهای عیجبی همراهی کند. پس از گذشت زمان شرایط سورئال تر می شود و دیو نیز به تدریج پی به حقایقی درباره گذشته پرفراز و نشیب کارا می برد. لنی، قاتلی اجیرشده، که در تعقیب آنهاست...

درباره فیلم

فیلم Black Glasses محصول کشور فرانسه و در ژانر ترسناک ، راز آلود می‌باشد و به کارگردانی Dario Argento در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم عینک سیاه بازیگرانی چون Andrea Gherpelli، Andrea Zhang، Asia Argento، Cristiano Simone Iannone، Fabrizio Eleuteri، Gennaro Iaccarino، Gianluca Giugliarelli، Gladys Robles، Guglielmo Favilla، Ilenia Pastorelli و... به ایفای نقش پرداخته اند.

کیفیت: 1080p حجم: 976 مگابایت | کیفیت: 720p حجم: 519 مگابایت زیرنویس چسبیده زیرنویس چسبیده

فیلم های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سپهر 24-06-2022

  سلام امیدوارم خوب و عالی باشید.
  این فیلم اصلا ترسناک نبود بلکه میشود گفت جنایی رازآلود بود.یک ذره ترسناک بودن دارد که برای رازآلود بودن آن است.پایان خوبی نداشت.
  داستان فیلم خوب بود و خوب هم اجرا شد.
  بازیگری بازیگران متوسط رو به بالا بود ولی بهتر از این هم می توانستند بازی کنند.
  در مجموع این فیلم را می توانید تماشا کنید نه به عنوان فیلم ترسناک بلکه جنایی رازآلود.جدا از این توضیحات این فیلم شما را سرگرم می کند.
  توجه داشته باشید که این نظر من است، ممنون.

  9
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.