داستان فیلم

در فیلم نقطه جوش : درباره اندی جونز، سرآشپز باجذبه و قدرتمندی است که در شلوغ ترین شب سال و در یکی از پرطرفدارترین رستوران های لندن با هجوم بحران های شخصی و حرفه ای دست و پنجه نرم می کند که زندگی کاری اش را تهدید می کنند. یک بازرس سلامت و امنیت به رستوران سر می زند و کارکنان رستوران را دست پاچه می کند؛ همزمان مشتری ها به این رستوران محبوب هجوم آورده اند. جونز تمام تلاشش را می کند که تنش میان مدیریت و کارکنان را کاهش دهد و همزمان به تقاضاهای پشت سر هم مشتریان پاسخ دهد.

درباره فیلم

فیلم Boiling Point محصول کشور انگلستان و در ژانر درام ، هیجان انگیز می‌باشد و به کارگردانی Philip Barantini در سال 2021 ساخته شده است. در فیلم نقطه جوش بازیگرانی چون Áine Rose Daly، Alice Feetham، Daniel Larkai، Gary Lamont، Hannah Walters، Izuka Hoyle، Jason Flemyng، Lauryn Ajufo، Lourdes Faberes، Malachi Kirby و... به ایفای نقش پرداخته اند.

کیفیت: 1080p حجم: 1.52 گیگابایت | کیفیت: 720p حجم: 781 مگابایت زیرنویس چسبیده زیرنویس چسبیده

فیلم های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    v 21-12-2021

    هنر این فیلم به اینه که کات نداره — حد فشار روحی و مالی رو به یه انسانی که سعی میکنه آدم خوبی باشه رو به تصویر میکشه — انسان ها رو در شرایط سخت درک کنیم – علاوه بر اینکه انسان نباید مسیر اشتباهی مثل اعتیاد یا وام گرفتن های بی حساب رو طی کنه – ما هم باید کمک کنیم شرایط بدتر نشه — چیزی که خیلی مهم بود — این بود که سعی داشت آدم خوبی باشه و اشتباهاتش رو قبول میکرد – و این خیلی مهمه – اشکم رو این فیلم درآورد

    14
    4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.