درباره فیلم ماهی بزرگ و بگونیا

فیلم ماهی بزرگ و بگونیا : انیمیشن چینی است که در سال 2016 توسط لیانگ ژان ساخته شده داستان درباره جهانی در میان انسانهاست که موجودات عجیبی در آنجا زندگی کمیکنن موجودات این جهان کنترل زمان و تغییرات فصل ها را در دست دارند. یکی از موجودات این جهان شگفت انگیز، که دختری است در روز جشن شانزده سالگی اش تبدیل به یک دلفین می شود و در دریا اسیر گرداب می شود اما پسربچه ای او را نجات می دهد ولی خودش میمیرد . دختر که تحت تاثیر مهربانی و شجاعت پسربچه قرار گرفته بود تصمیم می گیرد زندگی ای دوباره به او ببخشد. اما برای انجام این کار…

بازیگران : Guanlin Ji، Shangqing Su، Shulan Pan
کارگردان : Chun Zhang
کیفیت : 720p ، فرمت : mkv ، حجم فیلم : 651 مگابایت دوبله فارسی
فیلم های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نسترن 15-02-2018

    با سلام. من از طرفداران جدید سایت شما هستم و انیمیشن ها و فیلمهای زیادی از این سایت دریافت و تماشا کردم. اما هیچکدوم به بدی و افتضاحی انیمیشن ماهی بزرگ نبود. اولاً دوبله خیلی خیلی افتضاحی داشت، چون فقط صدای کاراکترها دوبله شده بود که اون هم کامل نبود، و یک موسیقی متن داشت که گاهی از صدای راوی خیلی بلندتر بود که اصلا صدای راوی شنیده نمیشد. علاوه بر اون صداهای اطراف، مثل صدای دلفین ها و صدای شکستن گلدون و باز و بسته شدن دربها و در زدن ها و …. هیچکدوم در دوبله منعکس نشده نبود. انگار که یک فیلم بی صدا رو داریم تماشا می کنیم.
    دوماً صحنه های فیلم خیلی خیلی گسسته بود. بقدری که اصلاً نمیشد فهمید داستان چیه؟!! ما تا آخرش نگاه کردیم، اما فقط وقت تلف کردن بود. انگار سریالی بوده که صحنه های بسیار زیادی ازش رو کات کردن که بتونن در قالب فیلم سینمایی پخشش کنن. این باعث گیج شدن بیننده میشه و از صحنه هایی که میبینه سردر نمیاره.
    ازین که برای دیدن این انیمیشن وقت گذاشتم خیلی پشیمونم و هیچ چیزی نمیتونه وقت برباد رفته من رو بهم برگردونه
    لطفا نظارت بیشتر داشته باشید بر دوبله ها و کیفیت پخش فیلم هایی که روی سایت قرار میگیره. ممنونم