دانلود سریال ممنوعه
دانلود فیلم کاتیوشا
دانلود فیلم خرگیوش

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.
ADS
دسته بندی : اسکار 2017, فیلم های برتر بازدید :

دانلود مراسم اسکار The 89th Annual Academy Awards 2017

دانلود رایگان هشتاد و نهمین مراسم اسکار The 89th Annual Academy Awards 2017

دانلود مراسم اسکار The 89th Annual Academy Awards 2017 , دانلود فیلم مبارز تای چی 2013 , دانلود فیلم Man of Tai Chi دوبله فارسی , دانلود فیلم دوبله فارسی, دانلود فیلم خارجی، دانلود فیلم

مراسم فرش قرمز Red Carpet HDTV اضافه شد

دانلود مراسم اسکار 2017

مراسم اعطای جوایز سالانه آمریکا که توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک به بهترین آثار صنعت سینما جهان اهدا می‌شود. این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در جهان است و هر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌صورت زنده پخش می‌شود. جایزه اسکار یکی از نه جایزه از جوایز آکادمی است. جوایز آکادمی در بخش رسانه به عنوان قدیمی‌ترین مراسم اهدای جوایز به شمار رفته و جوایزی نظیر جایزه گرمی (برای موسیقی)، جایزه امی (برای تلویزیون) و جایزه تونی (برای تئاتر) پس از آن شکل گرفتند. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک توسط لویی بی میر مدیر استودیو مترو گلدوین مایر ایجاد شد.

‌فهرست برندگان نهایی هشتاد ونهمین دوره این جوایز سینمایی به شرح زیر می باشد:

** بهترین فیلم بلند

نامزدها: «ورود»، «حصارها»، «ستیغ اره‌ای»، «اگر سنگ ببارد»، «چهرههای پنهان»، «شیر»، «لالا لند»، «منچستر کنار دریا»، «مهتاب»

برنده: «مهتاب»

 

** بهترین کارگردانی

نامزدها: «دمین شزل» (لالا لند)، «بری جنکینز» (مهتاب)، «کنت لونرگان» (منچستر کنار دریا)، «دنیس ویلنوو» (ورود)، «مل گیبسون» (ستیغ‌ اره‌ای)

برنده: «دمین شزل» (لالا لند)

 

** بهترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: «کیسی افلک» (منچستر کنار دریا)، «اندرو گارفیلد» (ستیغ اره‌ای)، «رایان گاسلینگ» (لالا لند)، «ویگو مورتنسن» (کاپیتان فنتستیک)، «دنزل واشنگتن» (حصارها)

برنده: «کیسی افلک» (منچستر کنار دریا)

 

** بهترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: «ایزابل هوپر» (او)، «روث نگا» (دوست داشتن)، «ناتالی پورتمن» (جکی)، «اما استون» (لالا لند)، «مریل استریپ» (فلورنس فاستر جنکینز)

برنده: «اما استون» (لالا لند)

 

** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: «ماهرشالا علی» (مهتاب)، «مایکل شنن» (حیوانات شبانه)، «هیو گرانت» (فلورنس فاستر جنکینز)، «لوکاس هج» (منچستر کنار دریا)، «دو پتال» (شیر)

برنده: ماهرشالا علی (مهتاب)

 

** بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: «وایولا دیویس» (حصارها)، «میشله ویلیامز» (منچستر کنار دریا)، «نائومی هریس» (مهتاب)، «نیکل کیدمن» (شیر)، «اوکتاویا اسپنسر» (چهره‌های پنهان)

برنده: وایولا دیویس (حصارها)

 

** بهترین فیلم غیر انگلیسی

نامزدها: «فروشنده» (ایران)، «تونی اردمن» (آلمان)، «تنا» (استرالیا)، «مردی به نام اُو» (سوئد)، سرزمین من (دانمارک)

برنده: فروشنده (ایران)

 

** بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

نامزدها: «ورود»، «حصارها»، «چهره‌های پنهان»، «شیر»، «مهتاب»

برنده: «مهتاب»

 

** بهترین فیلم‌نامه اصلی

نامزدها: «اگر سنگ ببارد»، «لالا لند»، «خرچنگ»، «منچستر کنار دریا»، «زنان قرن بیستم»

برنده: «منچستر کنار دریا»

 

**  بهترین مستند بلند

نامزدها: «آتش در دریا»، «من سیاه تو نیستم»، «زندگی انیمیشن»، «اُ.جی: ساخت آمریکا»، «سیزدهمین»

برنده: «اُ.جی: ساخت آمریکا»

 

**بهترین انیمیشن بلند

نامزدها: «زوتوپیا»، «مائونا»، «زندگی من به عنوان یک کدو سبز»، «لاک‌پشت قرمز»، «کوبو و دو رشته»

برنده: «زوتوپیا»

 

** بهترین تدوین

نامزدها: «ورود»، «ستیغ اره‌ای»، «اگر سنگ ببارد»، «لالا لند»، «مهتاب»

برنده: ستیغ‌ اره‌ای

 

** بهترین موسیقی متن

نامزدها: «جکی»، «لالا لند»، «شیر»، «مهتاب»، «مسافران»

برنده: لالالند

 

** بهترین ترانه

نامزدها:  «لالا لند»، «جیم: داستان جیمز فولی»، «ترولز»، «مائونا»

برنده: لالالند

 

** بهترین فیلم‌برداری

نامزدها: «ورود»، «لالا لند»، «شیر»، «مهتاب»، «سکوت»

برنده: لالالند

 

** بهترین طراحی لباس

نامزدها: «متفقین»، «هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها»، «فلورنس فاستر جنیکنز»، «جکی»، «لالا لند»

برنده: هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها

 

** بهترین چهره‌آرایی

نامزدها: «مردی به نام اُو»، «آنسوی سفر ستاره‌ای»، «جوخه انتحار»

برنده: جوخه انتحار

 

** بهترین طراحی تولید

نامزدها: «ورود»، «هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها»، «دورد بر سزار»، «لالا لند»، «مسافران»

برنده: «لالا لند»

 

** بهترین تدوین صدا

نامزدها: «ورود»، «دیپ‌واتر هاریزون»، «ستیغ اره‌ای»، «لالا لند»، «سالی»

برنده: ورود

 

** بهترین میکس صدا

نامزدها: «ورود»، «ستیغ اره‌ای»، «لالا لند»، «روگ وان»، «۱۳ ساعت»

برنده: ستیغ اره‌ای

 

** بهترین جلوه‌های ویژه بصری

نامزدها: «دیپ واتر هاریزون»، «دکتر استرنج»، «کتاب جنگل»، «کوبو و دو رشته»، «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان»

برنده: کتاب جنگل

 

** بهترین فیلم کوتاه

نامزدها: «دشمنان داخلی»، «زنان و TGV»، «شب‌های خاموش»، «آوازخواندن»، «تایم‌کد»

برنده: آوازخواندن

 

** بهترین فیلم کوتاه انیمیشن

نامزدها: «وایشای نابینا»، «زمان قرضی»، «شراب و سیگار»، «مروارید»، «فلوت‌زن»

برنده: فلوت‌زن

 

** بهترین مستند کوتاه

نامزدها: «افراطگرا»، «۴.۱ مایل»، «ویلون جو»، «واتانی سرزمین من»، «کلاه سفیدها»

برنده: کلاه‌سفیدها

لینک دانلود رایگان:

 

لینک دانلود رایگان:

 


راهنمای دانلود:

لطفا برای پخش هرچه بهتر فایل های مالتی مدیا پلیر خود را آپدیت کنید! تنها پلیر مورد تایید وبسایت آپ تی وی، KMPlayer 4.1.4.7 به بالا می باشد. .

برای دانلود فیلم ها با گوشی اندروید تنها برنامه مورد تایید وبسایت آپ تی وی، Advanced Download Manager Pro v5.1.2  می باشد. .

3 نظر

بازخورد و سوالات(3 دیدگاه)

  1. احمد گفت:

    سلام.خسته نباشید..تقریبا تا کی زیرنویس مراسم اماده میشه

  2. Amir گفت:

    سلام ببخشید شما این امکان رو دارید که سریال اژدها سواران فصل پنج رو بزارید?دوبله فارسیش که داره تو شبکه نهال پخش میشه

  3. Amir گفت:

    سلام ببخشید شما این امکان رو دارید که مجموعه اژدها سواران فصل پنج که داره از شبکه نهال پخش میشه رو می تونید بزارید تو سایتتون?

ارسال نظر

×

دسته بندی

فرمون