Late night with devil 10 فیلم برتر ترسناک مشابه با فیلم (Late night with Devil)

 

فیلم آخر شب با شیطان یکی از معدود فیلم‌های سال 2023 بود که به عنوان اثری متفاوت با داستانی جالب‌توجه، توانست در مدت زمان کوتاهی، مخاطبان بسیاری را برای خودش دست و پا کند. اثری که با الهام‌گیری از نمایش‌های کلاسیک دهه 80 و 90 و گنجاندن این مضمون در یک فیلم ترسناک، توانست تا شالوده‌ای شگفت انگیز را به وجود آورده و به یکی از بهترین آثار دهه اخیر در میان فیلم‌های ژانر ترسناک تبدیل شود.

دسته بندی : لیست بازدید 328 بار
ادامه مطلب ...

war 1 نقد و بررسی فیلم جنگ داخلی Civil War (2024)

در نگاه اول شاید Civil War اثری سیاسی اجتماعی به نظر برسد که می‌خواهد به تنش‌های موجود میان دولت کشور آمریکا و مردم آن خرده بگیرد و هدف از ساخته شدنش را با شعارهایی جامعه شناسانه و مخاطب پسند پر کند، در حالی که این ورای آن چیزی است که در مقابل مخاطب ظاهر خواهد شد و بدون شک رمز و رازهای بسیاری دارد. جنگ داخلی بیش از اینکه مقاله‌ای تهاجمی به سمت دولت‌ها باشد، دلنوشته‌ای از زبان یک خبرنگار است که فریادی ضعیف را از میان جنگ به گوش می‌‌رساند.

دسته بندی : نقد و بررسی بازدید 4,090 بار
ادامه مطلب ...

15 KIds 15 انیمیشن درجه یک برای کودکان در دورهمی خانوادگی

زمان‌هایی در زندگی همه ما وجود دارد که دوست داریم فارغ از تمامی مشغله‌ها و مشکلاتی که در طی روز با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم، به همراه خانواده خود به دل آرامش بزنیم و حتی شده برای چندین ساعت همچون فردی که حافظه خود را از دست داده، برای بدست آوردن یک حس خوب همه چیز را فراموش کنیم. اما سوال اصلی اینجاست که چطور می‌توان به همچین حسی دست یافت؟ پاسخ این سوال اتفاقا ساده و نقطه تلاقی با دنیای کودکان است.

 

آن دسته از افرادی که بخشی از اوقات خود را با خواندن کتاب یا دیدن فیلم پر می‌کنند به خوبی می‌دانند که پاسخ این سوال چیست. بله، سفر به دنیای داستان ها. دسته‌ای از فیلم‌ها و انیمیشن‌ها وجود دارند که نه‌تنها یک انتخاب عالی برای کودکان هستند، بلکه همان چیزی هستند که یک شب رویایی را برای یک جمع خانوادگی رقم می‌‌زنند. پس همراه ما باشید تا نگاهی داشته باشیم به 15 فیلم و انیمیشن برتر برای جمع‌های خانوادگی و کودکان.

دسته بندی : لیست بازدید 467 بار
ادامه مطلب ...

Shogun 1 بررسی قسمت ۸ شوگان: آیا برنامه‌ی توراناگا در تمامِ این مدت این بود؟

سپّوک تودا (خودکشی سامورایی) هیروماتسو یکی از برنامه های توراناگا بود تا ایشیدو تسلیم شدنش رو باور کند.توراناگا هیچوقت قصدش تسلیم شدن نبود‌. نقشه اش یه ترفندِ پیچیده برای شکست دادن ایشیدو با حداقل خونریزی است. ماموریت توراناگا برای لیدی مریکو درواقع به نقش مهمش در جنگ آینده ژاپن اشاره دارد.

دسته بندی : اخبار سینما بازدید 396 بار
ادامه مطلب ...

17 Kdrama 17 سریال درام برجسته از کشور کره جنوبی

ژانر درام یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در میان طرفداران هنر هفتم به شمار می‌آید، دلیل آن هم چندان ناشناخته و غیرقابل فهم نیست چرا که درام تغییر است و بس. چه می‌شود اگر فردی که در تمام عمرش به کسی جز خودش بهایی نداده، ناگهان مسئولیت مراقبت از کودکی را بر عهده بگیرد و برای نجات او همه چیزش را به خطر بیاندازد. درام همین است، توصیفی ساده از عمیق ترین احساسات نوع بشر که جایگزین یک‌دیگر می‌شوند و انسان را تبدیل به موجودی غیرقابل پیشبینی می‌کنند. همراه وب سایت آپ تی وی باشید تا نگاهی داشته باشیم به هفده سریال کره ای درام یا به قول خودمان کی دراما !

دسته بندی : لیست بازدید 36,746 بار
ادامه مطلب ...

Shogun E7 مرگ تکان دهنده در پایان قسمت ۷ شوگان چه معنایی دارد؟

قسمت هفتم شوگان با مرگ تکان دهنده ناگاکادو که به دنبال تسلیم لرد توراناگا است به پایان می رسد. در حالی که در پایان قسمت ششم لرد توراناگا طرح Crimson Sky  را اعلام کرد، هرگونه حمله به اوزاکا تنها در صورتی مؤثر خواهد بود که برادرش، سائیکی نوبوتاتسو به او کمک کند. با این حال، سائیکی نه تنها با توراناگا همراه نشد، بلکه خود را با شورای نایب‌نشینان متحد کرد و به برادرش خیانت کرد. ارتش توراناگا در آجیرو محاصره شد و حتی قبل از شروع، به آسمان سرخ پایان داد.

دسته بندی : اخبار سینما بازدید 279 بار
ادامه مطلب ...

16 Action Movie2 16 فیلم اکشن که ضربان قلبتان را بالا می‌برد

این فیلم ها برای زمانی است که حوصله دیدن یک فیلم جدی و درام را ندارید و دنبال دیدن فیلمی هیجانی و اکشن هستید.فیلم های ژانر درام و واقعی عالی هستند اما گاهی اوقات ما نیاز به دیدن فیلمی داریم که از واقعیت دور باشه و به دنیایی قدم بگذاریم که هیجان، عضلات بزرگ و انفجار های بزرگتر موضوع اصلی آن باشد.ژانر اکشن دنیای بزرگی رو در بر میگیره از موضوعات دزدی های تکان دهنده، وسترن های با تکبر تا فیلم هایی که در آن مردم در حال نجات دادن جهان از اعمال دولت سایه افکن هستند.مهم نیست دنبال چجور فیلمی میگردید همیشه یک فیلم اکشن وجود دارد که مطابق سلیقه شما باشد.

دسته بندی : اخبار سینما ، لیست بازدید 1,612 بار
ادامه مطلب ...

Silo 1 10 مورد هیجان‌انگیز فصل 2 سریال سیلو

با نزدیک شدن به فصل 2 سیلو، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد روند اتفاقات بعدی شده و بر اساس پایانی که در فصل 1 سیلو شاهدش بودیم، وقایع داستانی شگفت‌انگیزتری نیز روی خواهد داد. فصل 2 سیلو باید به سوالاتی که در فصل قبلی درباره رمز و راز دنیای پساآخرالزمانی ایجاد کرده پاسخ دهد. این سریال در سال 2023 در اپل تی‌وی نمایش داده شد و به دلیل داستان مهیج و خَلق کاراکترهای داستانیِ جذاب، توجه عمده‌ی مخاطبان را به خود جلب کرد. ربکا فرگوسن در این سریال در نقش ژولیت، ساکن یک مجتمع سیلومانندِ زیرزمینی‌ست که در آن جوامع بزرگی از مردم با ترس از دنیای بیرون زندگی می‌کنند.

دسته بندی : اخبار سینما ، نقد و بررسی بازدید 22,117 بار
ادامه مطلب ...

Dune 2 2024 Trailer فیلم تل ماسه ۲ و هر آنچه که لازم هست بدانید

 

خب، ظاهراً آن‌قدرها هم که فکرش را می‌کردیم تلماسه‌ی علمی‌تخیلیِ فرانک هربرت، چندان هم فیلم غیرقابل‌اقتباسی نبود. هر قدر هم که بخواهیم جانب انصاف را برای نسخه‌ی دوست‌داشتنی اما ضعیف و ناکامِ دیوید لینچ که در سال 1984 ساخته رعایت کنیم، باز هم باید بگوییم که دنیس ویلنووی کارگردان توانسته با طعنه‌ها و شیطنت‌های سیاسی‌اش، نقدهایی به استعمارگری، اکشن‌هایی در حد و اندازه‌های آی‌مکس و آن کرم‌های عظیم‌ الجثه‌ی شنیِ قاتل، دو فیلم پرزرق‌ و برق در کارنامه‌اش داشته باشد.

دسته بندی : نقد ، نقد و بررسی بازدید 1,041 بار
ادامه مطلب ...

فیلم پادشاهی سرزمین میمون ها : تاریخ انتشار، داستان، بازیگران، نقدها و هرچیز دیگری که می دانیم

Kingdom of the Planet of the Apes 2024 نقد و بررسی فیلم پادشاهی سرزمین میمون ها Kingdom of the Planet of the Apes (2024)

روپرت ویات در سال 2011 مجموعه فیلم محبوب سیاره‌ی میمون‌ها را، که مدت‌ها خبری از آن نبود، بازسازی کرد. این کار قمار بزرگی بود، مخصوصاً از این نظر که چارلتون هستون در نسخه‌ی اصلی 1968 نقش اصلی را ایفا کرده بود. ظهور سیاره‌ی میمون‌ها، اولین فیلم سه‌گانه بود؛ هر سه‌ی این فیلم‌ها روایتی کامل و جذاب از قیام موجودات نخستین برای تبدیل شدن به گونه‌ی غالب سیاره ارائه دادند. دنباله‌های این مجموعه، طلوع سیاره‌ی میمون‌ها و جنگ سیاره‌ی میمون‌ها، به کارگردانی مت ریوز ساخته شدند.

دسته بندی : نقد ، نقد و بررسی بازدید 557 بار
ادامه مطلب ...
صفحه 1 از 4 123 بعدی ...»